Камиони MAZ од Украина

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони MAZ од Украина: 84 огласа
Камион за превоз на зрна
Носивост 31650 кг
Година 2012 Километража 104000 км Сила 400 кс
Украина
€ 14.600 ≈ US$ 17.042
Камион за превоз на зрна
Евро Euro 2 Зафатнина V=33 м³
Година 2012 Километража Сила
Украина, Кропивницький
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
€ 14.600 ≈ US$ 17.042
Камион за превоз на зрна
Евро Euro 2 Зафатнина V=33 м³
Година 2012 Километража Сила
Украина, Кропивницький
€ 11.360 ≈ US$ 13.255
Камион за превоз на зрна
Зафатнина V=33 м³
Година 2012 Километража Сила
Украина, Кропивницький
€ 11.360 ≈ US$ 13.255
Камион за превоз на зрна
Носивост 14860 кг Евро Euro 2
Година 2012 Километража Сила
Украина, Кропивницький
€ 12.980 ≈ US$ 15.148
Камион за превоз на зрна
Евро Euro 2 Зафатнина V=33 м³
Година 2012 Километража Сила
Украина, Кропивницький
€ 14.600 ≈ US$ 17.042
Камион за превоз на зрна
Година 2012 Километража Сила
Украина, Кропивницький
€ 13.630 ≈ US$ 15.906
Камион за превоз на зрна
Зафатнина V=33 м³
Година 2012 Километража Сила
Украина, Кропивницький
€ 13.630 ≈ US$ 15.906
Камион за превоз на зрна
Евро Euro 2 Зафатнина V=33 м³
Година 2012 Километража Сила
Украина, Кропивницький
€ 9.736 ≈ US$ 11.361
Камион за превоз на зрна
Евро Euro 2 Зафатнина V=33 м³
Година 2012 Километража Сила
Украина, Кропивницький
€ 14.600 ≈ US$ 17.042
Камион за превоз на зрна
Евро Euro 2 Зафатнина V=33 м³
Година 2012 Километража Сила
Украина, Кропивницький
€ 12.980 ≈ US$ 15.148
Камион за превоз на зрна
Евро Euro 2 Зафатнина V=33 м³
Година 2012 Километража Сила
Украина, Кропивницький
€ 16.230 ≈ US$ 18.936
Камион за превоз на зрна
Евро Euro 2 Зафатнина V=33 м³
Година 2012 Километража Сила
Украина, Кропивницький
€ 11.360 ≈ US$ 13.255
Камион за превоз на зрна
Евро Euro 2 Зафатнина V=33 м³
Година 2012 Километража Сила
Украина, Кропивницький
€ 16.230 ≈ US$ 18.936
Камион за превоз на зрна
Носивост 13025 кг Евро Euro 2 Зафатнина V=33 м³
Година 2012 Километража Сила
Украина, Кропивницький
Омилени : 0 Споредба : 0