Филтри -

Камиони MAZ од Украина

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

23 огласа: Камиони MAZ од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
камион кипер MAZ 651628-521-005 8x4
1
Контактирајте го продавачот
43.900 US$ EUR ≈ 40.960 €
Камион кипер
Зафатнина 21 м³
Година 2020 Километража 62000 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
46.900 US$ EUR ≈ 43.750 €
Камион кипер
Носивост 28500 кг Зафатнина 21 м³
Година 2020 Километража 62000 км Сила
Украина, Kyiv
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
39.800 US$ EUR ≈ 37.130 €
Камион кипер
Година 2021 Километража 30841 км Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
43.900 US$ EUR ≈ 40.960 €
Камион кипер
Носивост 28500 кг Зафатнина 21 м³
Година 2020 Километража 62000 км Сила
Украина, Kyiv
камион кипер MAZ 6501C5 6х4
1
Контактирајте го продавачот
39.800 US$ EUR ≈ 37.130 €
Камион кипер
Година 2022 Километража 37100 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
43.900 €
Камион кипер
Зафатнина 21 м³
Година 2020 Километража 62000 км Сила
Украина, м.Харків
Алеанда Харків
Контактирајте го продавачот
23.500 US$ EUR ≈ 21.920 €
Камион кипер
Носивост 20000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 16 м³
Година 2007 Километража 265000 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
53.000 US$ EUR ≈ 49.440 €
Камион кипер
Година 2021 Километража 38000 км Сила
Украина, Киевская обл.
Контактирајте го продавачот
2.523 € UAH 110.000 UAH
Камион со рамна платформа
Година 1985 Километража Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
4.472 € UAH 195.000 UAH
Камион со рамна платформа
Година 1993 Километража Сила
Украина, Борщів
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.660 €
Камион кипер
Година 2008 Километража 100000 км Сила
Украина, Haivoron
Контактирајте го продавачот
28.500 US$ EUR ≈ 26.590 €
Камион кипер
Година 2013 Километража 100000 км Сила
Украина, Haivoron
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 17.260 €
Камион кипер
Година 2013 Километража 118000 км Сила
Украина, Haivoron
Контактирајте го продавачот
42.500 US$ EUR ≈ 39.650 €
Камион кипер
Носивост 20000 кг
Година 2018 Километража 70000 км Сила
Украина, Haivoron
Контактирајте го продавачот
2.900 US$ EUR ≈ 2.705 €
Камион за транспорт на гориво
Година 1993 Километража Сила
Украина, Охиньки
камион кипер MAZ 6501C5 камион кипер MAZ 6501C5 камион кипер MAZ 6501C5
3
Контактирајте го продавачот
38.800 US$ EUR ≈ 36.200 €
Камион кипер
Година 2021 Километража 37500 км Сила
Украина, Kyiv
камион за превоз на зрна MAZ 5551 камион за превоз на зрна MAZ 5551 камион за превоз на зрна MAZ 5551
3
Контактирајте го продавачот
2.200 US$ EUR ≈ 2.052 €
Камион за превоз на зрна
Година 1995 Километража Сила
Украина, Матюші
камион за превоз на зрна MAZ 5549 камион за превоз на зрна MAZ 5549 камион за превоз на зрна MAZ 5549
3
Контактирајте го продавачот
4.000 US$ EUR ≈ 3.732 €
Камион за превоз на зрна
Година 1991 Километража Сила
Украина, Матюші
Контактирајте го продавачот
46.900 US$ EUR ≈ 43.750 €
Камион кипер
Носивост 28500 кг Зафатнина 21 м³
Година 2020 Километража 6200 км Сила
Украина, Kyiv
камион со рамна платформа MAZ 630305 + приколка со рамна платформа камион со рамна платформа MAZ 630305 + приколка со рамна платформа камион со рамна платформа MAZ 630305 + приколка со рамна платформа
3
Контактирајте го продавачот
12 US$ EUR ≈ 11,20 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 300 км Сила
Украина, с. Бзів
нови камион-цистерна MAZ КТ-506
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 6000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 5 м³
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
77.000 US$ EUR ≈ 71.840 €
Камион кипер
Носивост 10000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 14.4 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража 2000 км Сила
Украина, Kharkiv
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи