Камиони MAZ од Русија

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони MAZ од Русија: 34 огласа
€ 17.790 ≈ US$ 20.775
Камион со церада
Носивост 5000 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=36.46 м³
Година 2013 Километража 181610 км Сила 169 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
€ 16.000 ≈ US$ 18.682
Камион со рамна платформа
Носивост 13300 кг Евро Euro 3
Година 2010 Километража 467909 км Сила 317 кс
Русија, г.Москва
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
€ 28.970 ≈ US$ 33.820
Камион за транспорт на гориво
Носивост 13940 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=17 м³
Година 2011 Километража 189483 км Сила 326 кс
Русија, г.Москва
€ 0,01
Камион кипер
Носивост 19575 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=20.51 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража Сила 410 кс
Русија, г.Москва
€ 21.110 ≈ US$ 24.640
Камион за транспорт на гориво
Носивост 13940 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=17 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 362604 км Сила 328 кс
Русија
€ 12.410 ≈ US$ 14.494
Камион со рамна платформа
Носивост 13000 кг Зафатнина V=12.77 м³
Година 2006 Километража 106000 км Сила 400 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
€ 18.620 ≈ US$ 21.742
Камион завеса
Носивост 10100 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=35 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража 227386 км Сила 169 кс
Русија, Москва
€ 7.863 ≈ US$ 9.180
Камион кипер
Носивост 32000 кг Евро Euro 1 Зафатнина V=10.58 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 239060 км Сила 330 кс
Русија, Москва
€ 5.104 ≈ US$ 5.959
Камион со рамна платформа
Носивост 10000 кг
Година 2001 Километража 143000 км Сила 240 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
€ 1.590.000 ≈ US$ 1.856.325
Камион кипер
Година 2013 Километража 66000 км Сила
Русија, Люберцы, Московской обл.
€ 6.897 ≈ US$ 8.052
Камион кипер
Носивост 20000 кг Зафатнина V=16 м³
Година 2004 Километража 99000 км Сила 330 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
€ 82.080 ≈ US$ 95.824
Камион рол кипер
Носивост 22750 кг Евро Euro 5 Модел МАЗ-6312С9-529-012
Година 2018 Километража Сила 420 кс
Русија, Москва
€ 8.966 ≈ US$ 10.468
Камион со церада
Носивост 5000 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=37.2 м³
Година 2012 Километража 228000 км Сила 151 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
€ 24.830 ≈ US$ 28.989
Камион со церада
Носивост 13775 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=112.17 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 354268 км Сила 435 кс
Русија, г.Москва
€ 19.310 ≈ US$ 22.547
Камион со церада
Носивост 13775 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=55.13 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 354268 км Сила 435 кс
Русија, г.Москва
Омилени : 0 Споредба : 0