Филтри -

Камиони MAZ од Литванија

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

0 огласа: Камиони MAZ од Литванија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

Други марки во делот "Камиони од Литванија"

Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 17000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2016 Километража Сила
Литванија, Klaipėda
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 15000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2014 Километража Сила
Литванија, Klaipėda
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3380 кг Евро Euro 5 Зафатнина 39 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2011 Километража 544000 км Сила
Литванија, Klaipėda
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 935000 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Година 2000 Километража Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Година 07/1999 Километража Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2002 Километража 600000 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 12/2013 Километража 800000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Изотермален камион
Носивост 4440 кг Евро Euro 5 Зафатнина 37.57 м³
Година 10/2011 Километража 234000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Камион фургон
Носивост 4440 кг Евро Euro 5 Зафатнина 37.57 м³
Година 10/2011 Километража 234000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 1414000 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1987 Километража Сила
Литванија, Telšiai
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 14000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2011 Километража 600000 км Сила
Литванија, Klaipėda
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.400 €
Камион со церада
Носивост 15300 кг Евро Euro 6 Зафатнина 59.37 м³
Година 12/2014 Километража 820000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
22.850 €
Камион за транспорт на гориво
Носивост 16970 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19 м³
Година 06/2013 Километража 900000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
22.850 €
Камион-цистерна
Носивост 16970 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19 м³
Година 06/2013 Километража 900000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2011 Километража 1500000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
16.450 €
Камион кипер
Носивост 18150 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2000 Километража 752960 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2009 Километража 307343 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
7.750 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 04/2006 Километража 235000 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Изотермален камион
Евро Euro 5
Година 07/2012 Километража 723000 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 01/2006 Километража 1510538 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 04/2008 Километража 1722450 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 12/2007 Километража 1454366 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 01/2011 Километража 1798838 км Сила
Литванија, Kaunas
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи