Филтри -

Камиони MAZ - Казахстан

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

0 огласа: Камиони MAZ - Казахстан

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

Други марки во делот "Камиони - Казахстан"

Контактирајте го продавачот
73.580 € KZT 38.000.000 KZT
Камион со рамна платформа
Носивост 11000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 9.97 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2024 Километража 500 км Сила
Казахстан, Almaty
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи