Филтри -

Камиони MAZ од Европа

Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони MAZ: 50 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2006 Километража Сила 410 кс
Полска, Starogard
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 20000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19.47 м³ Марка на каросерија MAZ Модел 19,5
Година 2021 Километража Сила 430 кс
Украина, Киев
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 20925 кг Евро Euro 5 Зафатнина 15.18 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија MAZ Модел 15,4
Година 2021 Километража Сила 330 кс
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 28500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 21.07 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија MAZ Модел 21
Година 2021 Километража Сила 430 кс
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 6000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 5 м³
Година Километража Сила 170 кс
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
60.400 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2017-11 Километража 368000 км Сила 460 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила 330 кс
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 66.710 €
Камион кипер
Носивост 19000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 33 м³
Година 2017 Километража 120000 км Сила
Украина, Гребінка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Воен камион
Евро Euro 5
Година 2022 Километража Сила 275 кс
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5 Зафатнина 10.5 м³
Година 2022 Километража 1000 км Сила 175 kW
Украина, Киев
нови камион кипер MAZ 5550C3-581-000 нови камион кипер MAZ 5550C3-581-000 нови камион кипер MAZ 5550C3-581-000
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 12000 кг Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила 275 кс
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Воен камион
Носивост 7820 кг Евро Euro 5
Година 2022 Километража Сила 330 кс
Украина, Киев
нови камион кипер MAZ 650128-8570-000 нови камион кипер MAZ 650128-8570-000 нови камион кипер MAZ 650128-8570-000
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 20000 кг Евро Euro 5
Година 2022 Километража Сила 430 кс
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 17020 кг Евро Euro 5 Зафатнина 12.1 м³ Суспензија пружина/пружина Модел АЦПТ-12,0-6312С3
Година 2021 Километража Сила 270 кс
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5 Модел ЭВЕРЛАСТ АТЗ-12
Година 2020 Километража Сила
Украина, Одесса
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се