Филтри -

Камиони MAZ од Белорусија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Камиони MAZ од Белорусија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со рамна платформа MAZ 53371 камион со рамна платформа MAZ 53371 камион со рамна платформа MAZ 53371
3
Контактирајте го продавачот
3.000 US$ EUR ≈ 2.763 €
Камион со рамна платформа
Година 1991 Километража Сила
Белорусија, Mazyr
Контактирајте го продавачот
199.000 US$ EUR ≈ 183.300 €
Камион за превоз на дрва
Носивост 51300 кг Евро Euro 5
Година 2022 Километража 44287 км Сила
Белорусија, Minsk
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
128.300 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 28000 кг Евро Euro 5
Година 2022 Километража 1 км Сила
Белорусија
Контактирајте го продавачот
119.700 € BYN 425.000 BYN
Камион за превоз на зрна
Носивост 43700 кг Евро Euro 5 Зафатнина 80 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража 100 км Сила
Белорусија
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се