Филтри -

Камиони MAZ

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Камиони MAZ

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
51.800 US$ EUR ≈ 48.090 €
Камион кипер
Зафатнина 21 м³
Година 2020 Километража 62000 км Сила
Украина, Kyiv
камион кипер MAZ 6501С5 -584-000 камион кипер MAZ 6501С5 -584-000 камион кипер MAZ 6501С5 -584-000
3
Контактирајте го продавачот
41.600 US$ EUR ≈ 38.620 €
Камион кипер
Година 2020 Километража 82000 км Сила
Украина
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
камион кипер MAZ 6501С5 -584-000 6x4 камион кипер MAZ 6501С5 -584-000 6x4 камион кипер MAZ 6501С5 -584-000 6x4
3
Контактирајте го продавачот
41.600 US$ EUR ≈ 38.620 €
Камион кипер
Година 2020 Километража 82849 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
51.800 US$ EUR ≈ 48.090 €
Камион кипер
Носивост 28500 кг Зафатнина 21 м³
Година 2020 Километража 62000 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
аукција 1.900 €
Камион кипер
Година 1997 Километража 137166 км Сила
Литванија, Mažeikiai
Контактирајте го продавачот
56.700 US$ EUR ≈ 52.640 €
Камион кипер
Носивост 28500 кг Зафатнина 21 м³
Година 2020 Километража 62000 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година Километража Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
5.700 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2006 Километража 10518 км Сила
Литванија, Vilnius
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се