Филтри -

Камиони MAZ

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Камиони MAZ

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 4.050 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 1
Година 2003 Километража 587081 км Сила
Литванија, Ignalina
Контактирајте го продавачот
аукција 2.700 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 407435 км Сила
Литванија, Ignalina
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 2.100 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 379677 км Сила
Литванија, Ignalina
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се