Филтри -

Камиони MANITOU

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони MANITOU: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со рамна платформа MANITOU Genie Z-45/25 4x4 PODNOŚNIK PRZEGUBOWY
17
Контактирајте го продавачот
10.960 € PLN 49.900 PLN
Камион со рамна платформа
Носивост 227 кг
Година 2003 Километража 5800 м/ч Сила
Полска, Widełki
камион со рамна платформа MANITOU 160 ATJ
16
Контактирајте го продавачот
20.440 € PLN 93.000 PLN
Камион со рамна платформа
Носивост 230 кг
Година 2012 Километража 2777 м/ч Сила 35 кс
Полска, Rakoniewice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се