Филтри -

Камиони MAN од Украина

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

32 огласа: Камиони MAN од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
142.000 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 18 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2018 Километража 120000 км Сила
Украина, Чернівці
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
78.334 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2018 Километража 92000 км Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2021 Километража Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
75.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2017 Километража Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
42.500 US$ EUR ≈ 39.720 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2004 Километража 600000 км Сила
Украина, Одесса
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Зафатнина 24 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Одесса
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.910 €
Камион кипер
Година 2007 Километража 800000 км Сила
Украина, Пятихатки
Контактирајте го продавачот
18.300 US$ EUR ≈ 17.100 €
Камион-шасија
Носивост 25000 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 100 км Сила
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
62.800 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 20 м³
Година 2012 Километража 204665 км Сила
Украина, Рогатин
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 43000 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 43000 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2018 Километража 160000 км Сила
Украина, Чернівці
камион рол кипер MAN TGS 33.400 камион рол кипер MAN TGS 33.400 камион рол кипер MAN TGS 33.400
3
Контактирајте го продавачот
125.000 US$ EUR ≈ 116.800 €
Камион рол кипер
Носивост 11500 кг
Година 2017 Километража Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
59.900 US$ EUR ≈ 55.980 €
Камион кипер
Носивост 35000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Cantoni
Година 2001 Километража 310 км Сила
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Камион рол кипер
Носивост 20000 кг
Година 1998 Километража Сила
Украина, Рогатин
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 24 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 537 км Сила
Украина, м. Рівне
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 12 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 573 км Сила
Украина, Рівне
Контактирајте го продавачот
125.000 US$ EUR ≈ 116.800 €
Камион кипер
Носивост 25000 кг Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 08/2018 Километража 119091 км Сила
Украина, Рівне
Контактирајте го продавачот
57.000 US$ EUR ≈ 53.270 €
Камион-контејнер
Евро Euro 6 Зафатнина 12420 м³
Година 2017 Километража 582000 км Сила
Украина, Львов
камион кипер MAN 26.284 камион кипер MAN 26.284 камион кипер MAN 26.284
3
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.360 €
Камион кипер
Година 2002 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион со рамна платформа MAN TGS 33.430 нови камион со рамна платформа MAN TGS 33.430 нови камион со рамна платформа MAN TGS 33.430
3
Контактирајте го продавачот
335.000 € Со вклучен ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2022 Километража Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
47.900 € Со вклучен ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 710 км Сила
Украина, Винница
Контактирајте го продавачот
57.500 €
Камион кипер
Зафатнина 26.3 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 125407 км Сила
Украина, Чернівці
камион работилница MAN AVTR-АП33M6402-K з КМУ  MAN камион работилница MAN AVTR-АП33M6402-K з КМУ  MAN
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион работилница
Година Километража Сила
Украина, Київ
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се