Филтри -

Камиони MAN од Србија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

14 огласа: Камиони MAN од Србија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 690000 км Сила
Србија, Sopot, Djurinci
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Камион со кука за подигање товар
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Модел Schwarzmuller
Година 2007 Километража 895000 км Сила
Србија, Sopot, Djurinci
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Камион кипер
Носивост 14000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 9.5 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller
Година 1986 Километража Сила
Србија, Gornje Komarice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 27950 кг Евро Euro 4
Година 2009-08-12 Километража 559191 км Сила
Србија, Шимановци
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина 18.5 м³
Година 2013 Километража 360000 км Сила
Србија, Kragujevac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2008-09 Километража 172790 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 2016 Километража Сила
Србија, KRALJEVO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 5640 кг Евро Euro 5
Година 2011-11 Километража 476571 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Евро Euro 5
Година 2012-05 Километража 409000 км Сила
Србија, Шимановци
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 2006 Километража 494565 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 41.26 м³
Година 2015-12 Километража 320405 км Сила
Србија, Шимановци
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-контејнер
Носивост 8815 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-06-20 Километража 256738 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 6680 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-03-15 Километража 257545 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 13125 кг Евро Euro 3 Зафатнина 10 м³
Година 2006-09 Километража 435903 км Сила
Србија, Simanovci
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се