Филтри -

Камиони MAN од Словенија

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

23 огласа: Камиони MAN од Словенија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
59.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 443000 км Сила
Словенија, Šentjur
Контактирајте го продавачот
18.200 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража Сила
Словенија, Gomilsko
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
36.300 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2004 Километража 446000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 11280 кг Евро Euro 3 Зафатнина 8.92 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 568000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
79.800 € Без ДДВ
Камион-шасија
Година 2021 Километража 80000 км Сила
Словенија, Šentjur
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Камион кипер
Носивост 16000 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller
Година 06/1981 Километража 550000 км Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
13.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1992 Километража 651406 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
22.200 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража 656000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2005 Километража 920000 км Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
17.200 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Километража Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
18.600 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15380 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1998 Километража 678000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
21.000 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 08/1998 Километража 525000 км Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 14150 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller
Година 1989 Километража 168000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 14000 кг Зафатнина 8.8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1985 Километража 786000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 183000 км Сила
Словенија, Šentjur
оштетен камион-шасија MAN TGX 26.500 оштетен камион-шасија MAN TGX 26.500
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 2018 Километража 657000 км Сила
Словенија, Šentjur
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Марка на каросерија Meiller
Година 1995 Километража Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
17.700 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 1380000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
63.800 € Без ДДВ
Камион-шасија
Година 2020 Километража 391000 км Сила
Словенија, Šentjur
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1978 Километража 390000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 5125 кг Евро Euro 5 Зафатнина 39.6 м³
Година 2011 Километража 484000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се