Филтри -

Камиони MAN од Словачка

Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

50 огласа: Камиони MAN од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2009 Километража 270235 км Сила
Словачка, Krásna Ves 287
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража 297000 км Сила
Словачка, Bardejov
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
камион со рамна платформа MAN Tgs 400 камион со рамна платформа MAN Tgs 400 камион со рамна платформа MAN Tgs 400
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 12500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 9000 кг Евро Euro 4
Година 04/2008 Километража 174059 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
15.200 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 5950 кг
Година 08/2006 Километража 233000 км Сила
Словачка, Zilina
Контактирајте го продавачот
3.600 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 4 Зафатнина 89.45 м³
Година 02/2007 Километража 763570 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 4
Година 02/2007 Километража 763570 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15600 кг Евро Euro 3
Година 2005 Километража 650000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
199.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 16000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2022 Километража 33100 км Сила
Словачка, Trnava
Контактирајте го продавачот
365.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 35000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2023 Километража 3000 км Сила
Словачка, Trnava
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 8000 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 375547 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
81.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража 99565 км Сила
Словачка, Bratislava
Контактирајте го продавачот
9.999 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража 294000 км Сила
Словачка, Nesvady
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 195000 км Сила
Словачка, Trnava
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража 799000 км Сила
Словачка, Nesvady
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 1999 Километража Сила
Словачка, Kaplna
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 8/2003 Километража 291625 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 14600 кг Евро Euro 3 Зафатнина 17.04 м³
Година 8/2003 Километража 291625 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
20.900 €
Камион фургон
Носивост 4900 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража Сила
Словачка, Šaľa
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 13000 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража Сила
Словачка, Ličartovce
Контактирајте го продавачот
98.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 46375 км Сила
Словачка, Bratislava
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 8000 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража 328410 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 14500 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 360525 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 3980 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2011 Километража 250000 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 9125 кг Евро Euro 6 Зафатнина 33.05 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 04/2014 Километража 41240 км Сила
Словачка, Lontov
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Претплати се