Филтри -

Камиони MAN од Швајцарија

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

24 огласа: Камиони MAN од Швајцарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 8820 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1995-10-10 Километража 350887 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2014-12 Километража 414000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013-06 Километража 363000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2004-11 Километража 89400 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 5
Година 2012-11 Километража 426000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
17.700 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 2000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 470265 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 14040 кг Евро Euro 3 Зафатнина 50.96 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-08-18 Километража 609000 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 12300 кг Евро Euro 6 Зафатнина 13.09 м³
Година 2016-09-30 Километража 326900 км Сила
Швајцарија, Regensdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 9510 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-10-20 Километража 374500 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Носивост 11780 кг Евро Euro 6
Година 2017-05-30 Километража 511100 км Сила
Швајцарија, Regensdorf
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2016-04 Километража 529000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-03 Километража 243000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 9400 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-08-22 Километража 776000 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 7200 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-08-18 Километража 923684 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 2007-09 Километража 504000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски
Година 1995 Километража 502805 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
88.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година 2005-09 Километража 269000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
24.100 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36.72 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 558551 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
28.400 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 6100 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 211296 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
8.600 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1750 кг Евро Euro 3 Зафатнина 25.48 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 408595 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
65.700 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 8000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-04-03 Километража 315932 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
18.970 € CHF 17.900 CHF
Камион кипер
Носивост 25500 кг Евро Euro 3 Зафатнина 25.2 м³
Година 2005-05-30 Километража 618700 км Сила
Швајцарија, Regensdorf
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 07/2011 Километража 444896 км Сила
Швајцарија, Lucens
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 8700 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 270003 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се