Филтри -

Камиони MAN од Романија

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

30 огласа: Камиони MAN од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 192088 км Сила
Романија, SALAJ
камион-цистерна MAN TGS 26.480 Autocisterna камион-цистерна MAN TGS 26.480 Autocisterna камион-цистерна MAN TGS 26.480 Autocisterna
3
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Година 2016-01-01 Километража 780000 км Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион платформа
Евро Euro 3
Година 2007 Километража 640000 км Сила
Романија, Tihău
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 13950 кг Евро Euro 3 Зафатнина 15.5 м³
Година 2003 Километража 889960 км Сила
Романија, Sibiu
Контактирајте го продавачот
89.900 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 542000 км Сила
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година Километража 1100000 км Сила
Романија, Galați
Контактирајте го продавачот
405.800 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2021 Километража Сила
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
153.400 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 353382 км Сила
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
17.600 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година 06/2001 Километража 720075 км Сила
Романија, Sibiu
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Година 2004 Километража Сила
Романија, Hanul Ancuței
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Година 1992 Километража Сила
Романија, Hanul Ancuței
Контактирајте го продавачот
24.871 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Година 2005 Километража 714000 км Сила
Романија, Baia-Mare
камион со рамна платформа MAN TGA 26.430
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 6000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 54 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 980175 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Година 1998 Километража 480000 км Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2001 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Година 2004 Километража 600000 км Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
69.000 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Година 2015 Километража 220000 км Сила
Романија, Neamt
Контактирајте го продавачот
42.900 € Со вклучен ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 8 км Сила
Романија, Neamt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Носивост 33000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 429000 км Сила
Романија, Zetea
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година Километража Сила
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
Контактирајте го продавачот
44.900 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 522000 км Сила
Романија, Ilfov
Контактирајте го продавачот
83.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 383085 км Сила
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
7.000 € Со вклучен ДДВ
Камион со завеса
Носивост 10200 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2001 Километража 480000 км Сила
Романија, Urziceni
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Година 2007 Километража 500000 км Сила
Романија, Bihor
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се