Филтри -

Камиони MAN од Португалија

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

27 огласа: Камиони MAN од Португалија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 03/1992 Километража 337048 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 1987 Километража 882434 км Сила
Португалија, Fátima
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 03/1989 Километража 809621 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 09/2019 Километража 64000 км Сила
Португалија, Lisboa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-03 Километража Сила
Португалија, Benedita
Контактирајте го продавачот
11.110 €
Камион за превоз на животни
Година 1999 Километража Сила
Португалија, Santa Maria Da Feira
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 05/2005 Километража 1051237 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
16.600 €
Камион-цистерна
Зафатнина 10.75 м³ Модел Pro
Година 1999 Километража 521194 км Сила
Португалија, Santa Maria Da Feira
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Година 1979 Километража 378000 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 2
Година 2000-12 Километража 638000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
8.850 €
Камион-шасија
Година 2004 Километража Сила
Португалија, Santa Maria Da Feira
Контактирајте го продавачот
7.750 €
Камион-шасија
Година 2002 Километража 352000 км Сила
Португалија, Santa Maria Da Feira
Контактирајте го продавачот
148.250,41 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 17500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 13.33 м³
Година 2019 Километража 8002 км Сила
Португалија, Perafita
Контактирајте го продавачот
16.600 €
Камион-цистерна за млеко
Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/1999 Километража 521194 км Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
7.750 €
Камион-шасија
Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2002 Километража 352000 км Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 10000 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-12-21 Километража 395000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1999 Километража 550168 км Сила
Португалија, Marinha Grande
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Година 07/2009 Километража Сила
Португалија
нови камион-шасија MAN Tgs 35.430 BB нови камион-шасија MAN Tgs 35.430 BB нови камион-шасија MAN Tgs 35.430 BB
3
Контактирајте го продавачот
109.000 €
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 12/2022 Километража Сила
Португалија, Lisboa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Година 06/2005 Километража 895 км Сила
Португалија, Lisboa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2003 Километража 810158 км Сила
Португалија, Leiria, Portugal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 9235 кг Евро Euro 6 Зафатнина 55.71 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2014 Километража 365000 км Сила
Португалија, Santa Maria da Feira
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Португалија, ARGONCILHE
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража 403000 км Сила
Португалија, Santa Maria da Feira
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се