Филтри -

Камиони MAN од Полска

Резултати од пребарување: 565 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

565 огласа: Камиони MAN од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
70.210 € PLN 330.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 15000 кг Евро Euro 6
Година Километража Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.300 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1999 Километража 580000 км Сила
Полска, Gostynin
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-09-04 Километража 408000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 16000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2017-04-11 Километража 228000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
50.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 12000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2008-06-19 Километража 580000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
53.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 13000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-06-22 Километража 345000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
52.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 11000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2013-10-18 Километража 550000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Камион-шасија
Носивост 16000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 12419 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 795000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
41.490 € PLN 195.000 PLN
Камион кипер
Година 2005 Километража 340000 км Сила
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
54.680 € PLN 257.000 PLN
Камион кипер
Година 2007 Километража 308000 км Сила
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
13.830 € PLN 65.000 PLN
Камион за шлепување
Година 2000 Километража 1000000 км Сила
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
43.610 € PLN 205.000 PLN
Камион кипер
Година 2007 Километража 507000 км Сила
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
25.200 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 4070 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 270000 км Сила
Полска, BODZENTYN
Контактирајте го продавачот
17.000 € PLN 79.900 PLN
Камион кипер
Носивост 14500 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Километража 397000 км Сила
Полска, Zabrze
Контактирајте го продавачот
28.700 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 15900 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 770000 км Сила
Полска, BODZENTYN
Контактирајте го продавачот
2.872 € PLN 13.500 PLN
Камион со автоподигнувач на контејнер
Модел AK 67
Година 1999 Километража 621317 км Сила
Полска, Mława
Контактирајте го продавачот
2.553 € PLN 12.000 PLN
Камион со автоподигнувач на контејнер
Модел AK 6NT
Година 2000 Километража 754068 км Сила
Полска, Mława
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller Модел 26 372 kipper 6x6
Година 1992 Километража Сила
Полска, Łowinek
Контактирајте го продавачот
48.720 € PLN 229.000 PLN
Камион со церада
Носивост 4808 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 555000 км Сила
Полска, DALESZYCE
Контактирајте го продавачот
29.570 € PLN 139.000 PLN
Камион платформа
Носивост 12000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 800000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 5400 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2019 Километража 159000 км Сила
Полска, Trzebiatów
Контактирајте го продавачот
50.640 € PLN 238.000 PLN
Камион фургон
Година 2007 Километража 20789 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
89.140 € PLN 419.000 PLN
Камион кипер
Носивост 15190 кг
Година 2018 Километража 172000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Модел XR21S61
Година 2013 Километража Сила
Полска, Michalinów
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 22000 км Сила
Полска, Michalinów
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Возило за транспорт на живина
Носивост 6030 кг Евро Euro 3
Година 2004 Километража 814600 км Сила
Полска, Człopa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 565 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се