Филтри -

Камиони MAN од Арапските Емирати

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи

17 огласа: Камиони MAN од Арапските Емирати

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
цена на барање
Камион со автоподигнувач на контејнер
2012
323143 км
Сила 400 кс (294 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со автоподигнувач на контејнер
2013
144851 км
Сила 480 кс (353 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
цена на барање
Камион рол кипер
2011
361211 км
Сила 440 кс (323 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 6x4
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
2004
751331 км
Сила 414 кс (304 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 6x4
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
2013
867730 км
Сила 480 кс (353 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
2015
740902 км
Сила 480 кс (353 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
камион со рамна платформа MAN F2000 19.343
1
14.930 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
1999
1000000 км
Сила 340 кс (250 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Обединети Арапски Емирати, Sharjah
Контактирајте го продавачот
камион со церада MAN F2000 19.364
1
13.450 € Без ДДВ
Камион со церада
2000
695000 км
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Обединети Арапски Емирати, Sharjah
Контактирајте го продавачот
камион со церада MAN TGA 18.410
1
16.730 € Без ДДВ
Камион со церада
2001
1235000 км
Сила 410 кс (301 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Обединети Арапски Емирати, Sharjah
Контактирајте го продавачот
камион со рамна платформа MAN F2000 19.364
1
13.200 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
2000
990000 км
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Обединети Арапски Емирати, Sharjah
Контактирајте го продавачот
камион со церада MAN TGA 18.410
1
16.740 € Без ДДВ
Камион со церада
2001
1144000 км
Сила 410 кс (301 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Обединети Арапски Емирати, Sharjah
Контактирајте го продавачот
камион со завеса MAN F2000 19.364
1
13.450 € Без ДДВ
Камион со завеса
2000
635000 км
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Обединети Арапски Емирати, Sharjah
Контактирајте го продавачот
камион-шасија MAN F2000 19.364 XT
1
12.690 € Без ДДВ
Камион-шасија
1999
710000 км
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Обединети Арапски Емирати, Sharjah
Контактирајте го продавачот
камион-шасија MAN F2000 19.414 XT
1
13.710 € Без ДДВ
Камион-шасија
1999
740000 км
Сила 410 кс (301 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Обединети Арапски Емирати, Sharjah
Контактирајте го продавачот
камион-шасија MAN TGA 18.310
1
14.710 € Без ДДВ
Камион-шасија
2003
782000 км
Сила 310 кс (228 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Обединети Арапски Емирати, Sharjah
Контактирајте го продавачот
камион рол кипер MAN F2000 28.414 XT
1
15.730 € Без ДДВ
Камион рол кипер
2000
962000 км
Сила 410 кс (301 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски
Обединети Арапски Емирати, Sharjah
Контактирајте го продавачот
камион-шасија MAN F2000 19.343 XT
1
9.379 € Без ДДВ
Камион-шасија
1997
1000000 км
Сила 340 кс (250 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Обединети Арапски Емирати, Sharjah
Контактирајте го продавачот
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи