Филтри -

Камиони MAN од Норвешка

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

41 огласа: Камиони MAN од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион за превоз на животни
Носивост 13000 кг
Година 1996 Километража Сила
Норвешка, Møre og Romsdal
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-ладилник
Носивост 13910 кг
Година 2017 Километража 431360 км Сила
Норвешка, Gardermoen
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
камион кипер MAN LE 9.180 *L2000 *ONLY 130tkm *3-WAY TIP *FULL STEEL *MANUAL камион кипер MAN LE 9.180 *L2000 *ONLY 130tkm *3-WAY TIP *FULL STEEL *MANUAL камион кипер MAN LE 9.180 *L2000 *ONLY 130tkm *3-WAY TIP *FULL STEEL *MANUAL
3
Контактирајте го продавачот
8.300 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002-11 Километража 130000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.300 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски
Година 1996-03 Километража 615000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
27.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-05 Километража 229999 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-02 Километража 640000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
28.400 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-09 Километража 525000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-12 Километража 305000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-09 Километража 525000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2014-08 Километража 170000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.200 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2006-02 Километража 180000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-01 Километража 350000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-03 Километража 495000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002-05 Километража 216668 км Сила
Норвешка, Langhus
Контактирајте го продавачот
43.000 €
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-06 Километража 281000 км Сила
Норвешка, Langhus
Контактирајте го продавачот
33.900 €
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 07/2018 Километража 305000 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
аукција 2.723 € NOK 32.000 NOK
Камион со рамна платформа
Носивост 15970 кг
Година 2009 Километража 285827 км Сила
Норвешка, Rakkestad
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Камион фургон
Носивост 2285 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража 378000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Камион-ладилник
Носивост 7375 кг Евро Euro 3
Година 2003 Километража 198000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
64.300 €
Камион кипер
Носивост 14215 кг Евро Euro 6
Година Километража 155000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
89.900 €
Камион-контејнер
Носивост 18030 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2022 Километража 180000 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Камион за шлепување
Носивост 4225 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2007 Километража 510000 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
21.400 €
Камион кипер
Носивост 8055 кг Евро Euro 3
Година 2004 Километража 196978 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
64.300 €
Камион рол кипер
Носивост 15265 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
49.700 €
Камион кипер
Носивост 15025 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 344000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Претплати се