Филтри -

Камиони MAN од Молдавија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Камиони MAN од Молдавија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер MAN TGA 41.480 камион кипер MAN TGA 41.480 камион кипер MAN TGA 41.480
3
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 25000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража Сила
Молдавија, Chișinău
камион кипер MAN TGS 26.440 камион кипер MAN TGS 26.440 камион кипер MAN TGS 26.440
3
Контактирајте го продавачот
27.800 €
Камион кипер
Носивост 14000 кг
Година 2009 Километража Сила
Молдавија, Chișinău
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со рамна платформа MAN TGS 26.320 камион со рамна платформа MAN TGS 26.320 камион со рамна платформа MAN TGS 26.320
3
Контактирајте го продавачот
38.500 €
Камион со рамна платформа
Носивост 13500 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 350000 км Сила
Молдавија, Chișinău
камион кипер MAN TGS 26.440 камион кипер MAN TGS 26.440 камион кипер MAN TGS 26.440
3
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15500 кг
Година 2009 Километража Сила
Молдавија, Chișinău
камион со рамна платформа MAN TGS 26.400 камион со рамна платформа MAN TGS 26.400
2
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 14000 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 650000 км Сила
Молдавија, Chișinău
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се