Филтри -

Камиони MAN од Литванија

Резултати од пребарување: 110 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

110 огласа: Камиони MAN од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2003 Километража Сила
Литванија, mazeikiai
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Камион-шасија
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража 450366 км Сила
Литванија, Dievogala
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража Сила
Литванија, Babtai
Контактирајте го продавачот
6.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 4200 кг Евро Euro 4 Зафатнина 38.73 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2007 Километража Сила
Литванија, Каунас
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 12/1995 Километража 531724 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
MAN TGL
29 ч.
9.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 3000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2005 Километража Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 4075 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2008 Километража 700000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 6100 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2008 Километража 551000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2013 Километража 800000 км Сила
Литванија, Babtai
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Изотермален камион
Евро Euro 4
Година 01/2009 Километража 1764914 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Камион кипер
Носивост 15500 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Meiller
Година 01/2005 Километража 142536 км Сила
Литванија, Rumšiškės
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2005 Километража Сила
Литванија, mazeikiai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 04/2000 Километража 592834 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
38.500 €
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2008 Километража 665000 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1992 Километража Сила
Литванија, Telšiai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2007 Километража Сила
Литванија, mazeikiai
Контактирајте го продавачот
аукција 18.600 €
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 492 км Сила
Литванија, Šilutė
Контактирајте го продавачот
аукција 22.500 €
Камион кипер
Носивост 19365 кг Евро Euro 3
Година 2000 Километража 589359 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
аукција 25.200 €
Камион кипер
Носивост 19400 кг Евро Euro 2
Година 2000 Километража 687 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 17400 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2008 Километража 824767 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Камион-ладилник
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража 546182 км Сила
Литванија, Alytus
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година 01/2006 Километража 232761 км Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Зафатнина 16.17 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 07/2006 Километража Сила
Литванија, Alytus
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2014 Километража 330000 км Сила
Литванија, Alytus
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година 01/2006 Километража Сила
Литванија, Plungė
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 110 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се