Филтри -

Камиони MAN од Летонија

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Камиони MAN од Летонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Камион кипер
Носивост 7700 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража 282150 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 10/1999 Километража 780320 км Сила
Латвија, Mežciems
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 05/1995 Километража 760456 км Сила
Латвија, Mežciems
Контактирајте го продавачот
9.990 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2000 Километража 124574 км Сила
Латвија
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 2
Година 12/1997 Километража 539000 км Сила
Латвија, Mazkaktiņi
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 13700 кг Евро Euro 3 Зафатнина 11 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 12/2003 Километража 448508 км Сила
Латвија, Jēkabpils
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Камион кипер
Година 07/2005 Километража 221353 км Сила
Латвија, Klives
камион кипер MAN 26.364
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 1998 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 4500 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/1994 Километража 800000 км Сила
Латвија, Ulbroka
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година 09/2002 Километража 314000 км Сила
Латвија, Tiraine
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 06/2017 Километража 415671 км Сила
Латвија, Riga International Airport
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 06/2016 Километража 270939 км Сила
Латвија, Riga International Airport
Контактирајте го продавачот
114.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Латвија, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads
Контактирајте го продавачот
144.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина 21.4 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Латвија, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads
камион кипер MAN TGA 460 камион кипер MAN TGA 460
2
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Камион кипер
Година 2003 Километража 370750 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Камион со рамна платформа
Носивост 13655 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 02/1995 Километража Сила
Латвија, Riga
камион платформа MAN 26-403 FNLLC 6x2 539,000km Original!!
1
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Камион платформа
Година 12/1997 Километража 539574 км Сила
Латвија
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Камион за превоз на животни
Носивост 12800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 66 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2010 Километража 850000 км Сила
Латвија, Valka
Контактирајте го продавачот
40.500 €
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 04/2015 Километража 439870 км Сила
Латвија, Riga International Airport
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Камион кипер
Година 2005 Километража 458345 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Камион кипер
Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1990 Километража Сила
Латвија
Контактирајте го продавачот
80.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 18730 кг Зафатнина 16 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража 118664 км Сила
Латвија, Klives
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Камион кипер
Година 1995 Километража Сила
Латвија, Jaunolaine
Контактирајте го продавачот
114.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Латвија, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads
Контактирајте го продавачот
5.500 US$ EUR ≈ 5.077 €
Камион со рамна платформа
Носивост 8400 кг Евро Euro 2 Зафатнина 6871 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/1994 Километража Сила
Латвија, Riga
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се