Филтри -

Камиони MAN од Италија

Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

50 огласа: Камиони MAN од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.100 € Со вклучен ДДВ
Камион со церада
Носивост 6080 кг Евро Euro 2
Година 1998-02-16 Километража 888850 км Сила
Италија, Pederobba
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 3
Година 2004 Километража 400000 км Сила
Италија, Piacenza
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 6690 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/1999 Километража 433110 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Сила
Италија, San Cipriano Picentino (SA)
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 510000 км Сила
Италија, San Cipriano Picentino (SA)
Контактирајте го продавачот
5.300 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 9000 кг Евро Euro 2
Година 1999-11-30 Километража 893000 км Сила
Италија, Agrate Brianza
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски
Година 1996 Километража 700000 км Сила
Италија, Verona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 10350 кг Зафатнина 14.73 м³
Година 1996 Километража 140 км Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 720000 км Сила
Италија, Piacenza
Контактирајте го продавачот
11.200 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 15300 кг Евро Euro 3
Година 09/2004 Километража 958300 км Сила
Италија, PARMA
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Камион-шасија
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 560000 км Сила
Италија, San Cipriano Picentino (SA)
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Камион-шасија
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 540000 км Сила
Италија, San Cipriano Picentino (SA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Година 2010 Километража 800000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража 2001 км Сила
Италија, Montecchio Maggiore (VI)
камион-шасија MAN 8.145
1
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2002 Километража 132000 км Сила
Италија, Lonato del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-06 Километража 1331000 км Сила
Италија, Ravenna (RA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Andreoli
Година 2007-07-27 Километража 290000 км Сила
Италија, Agrate Brianza
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 23800 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1999 Километража 119180 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година Километража 140000 км Сила
Италија, Buia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 200000 км Сила
Италија, Buia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-12-08 Километража 661000 км Сила
Италија, Verona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25500 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2017 Километража 319800 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 750795 км Сила
Италија, Bolzano
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 677400 км Сила
Италија, Bolzano
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2002 Километража 670000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се