Филтри -

Камиони MAN од Грција

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи

28 огласа: Камиони MAN од Грција

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
цена на барање
Камион фургон
2013
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
2004
Грција
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
70.000 € Без ДДВ
Камион кипер
2014
524000 км
Сила 480 кс (353 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 8x4 Суспензија пружина/пружина
Грција, Patras
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
2010
657717 км
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
2016
716708 км
Евро Euro 6 Зафатнина 99.91 м³ Оскина конфигурација 6x2
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
14.800 €
Камион кипер
1993
586037 км
Сила 370 кс (272 kW) Евро Euro 1 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x4
Грција, Malakasa-Athens
Контактирајте го продавачот
камион кипер MAN TGS 35.440 8X4 камион кипер MAN TGS 35.440 8X4 камион кипер MAN TGS 35.440 8X4
3
1 € Без ДДВ
Камион кипер
2010
Сила 440 кс (323 kW) Гориво дизел Суспензија пружина/пружина
Грција, Patras
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
1985
Сила 361 кс (265 kW) Гориво дизел
Грција, Patras
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
2017
717143 км
Евро Euro 6 Оскина конфигурација 6x2
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Камион кипер
1994
522568 км
Сила 370 кс (272 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 8x4 Суспензија пружина/пневматски
Грција, Malakasa-Athens
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
2008
205085 км
Грција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
2012
637750 км
Оскина конфигурација 4x2
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
2005
697103 км
Сила 310 кс (228 kW) Гориво дизел Зафатнина 57.3 м³
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
1987
965164 км
Сила 192 кс (141 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Грција, Drepano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
211981 км
Евро Euro 4 Зафатнина 12500 л Оскина конфигурација 4x2
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
2009
294409 км
Евро Euro 5 Зафатнина 29.11 м³ Оскина конфигурација 4x2
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
2003
220741 км
Евро Euro 3
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
6.750 €
Камион кипер
1993
454387 км
Евро Euro 1 Оскина конфигурација 4x2
Грција, Malakasa-Athens
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
1999
793 км
Сила 464 кс (341 kW) Гориво дизел Суспензија пневматски/пневматски
Грција, Patras
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Камион кипер
2011
540000 км
Сила 441 кс (324 kW) Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Грција, Athens
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
2012
525249 км
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
2010
1007877 км
Гориво дизел
Грција
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Камион кипер
1994
630156 км
Сила 370 кс (272 kW) Евро Euro 1 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x4
Грција, Malakasa-Athens
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
2008
610749 км
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
2016
632650 км
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи