Филтри -

Камиони MAN од Чешка Република

Резултати од пребарување: 182 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

182 огласа: Камиони MAN од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 35.26 м³
Година 2015-09 Километража 167000 км Сила
Чехија, Praha
LOSL s.r.o.
17 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.468,83 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2001 Километража 691154 км Сила
Чехија, Strančice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
29.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 9501 кг Евро Euro 5
Година 2013-05 Километража 661000 км Сила
Чехија, Praha
LOSL s.r.o.
17 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4945 кг Евро Euro 5
Година 2012-06 Километража 830000 км Сила
Чехија, Praha
LOSL s.r.o.
17 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
56.800 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 14400 кг Евро Euro 5 Суспензија хидраулично
Година 05/2013 Километража 650104 км Сила
Чехија, Kojetice
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 5940 кг Евро Euro 5
Година 2012-06 Километража 590000 км Сила
Чехија, Praha
LOSL s.r.o.
17 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 4 Зафатнина 46.75 м³
Година 2008-06 Километража 1041600 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
38.080 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 14210 кг Евро Euro 6
Година 01/2018 Километража 561388 км Сила
Чехија, Lavičky
Контактирајте го продавачот
16.400 € Без ДДВ
Камион со завеса
Година 2012-10 Километража 925000 км Сила
Чехија, Čestlice
Контактирајте го продавачот
71.740 € CZK 1.699.000 CZK
Камион рол кипер
Носивост 6860 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 34574 км Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
Контактирајте го продавачот
7.250 €
Камион-контејнер
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2000 Километража Сила
Чехија, Přerov
камион кипер MAN 6x6 hydrodrive bordmatic air TGS 26.480 камион кипер MAN 6x6 hydrodrive bordmatic air TGS 26.480 камион кипер MAN 6x6 hydrodrive bordmatic air TGS 26.480
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 600000 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
58.696 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 5650 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2016 Километража 501901 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
17.348 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 16400 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2014 Километража 1102332 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
103.500 € CZK 2.450.000 CZK
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 89000 км Сила
Чехија, Světlá pod Ještědem
Контактирајте го продавачот
35.300 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 13200 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Километража 683193 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
11.600 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 6500 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 680575 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
36.130 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4 Зафатнина 7.35 м³
Година 2009 Километража 225810 км Сила
Чехија, Ostrovačice u Brna
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 04/2002 Километража 356515 км Сила
Чехија, Nučice
Контактирајте го продавачот
14.050 € Без ДДВ
Камион платформа
Евро Euro 4
Година 2008-11 Километража 926473 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
19.370 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 12/2013 Километража 494876 км Сила
Чехија, Lavičky
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 5765 кг Евро Euro 3
Година 2003-03 Километража 421000 км Сила
Чехија, Nove Straseci
LOSL s.r.o.
17 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.960 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 52.1 м³
Година 2014 Километража 1014265 км Сила
Чехија, Ostrovačice u Brna
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5490 кг Евро Euro 5
Година 2010-10 Километража 813300 км Сила
Чехија, Nove Straseci
LOSL s.r.o.
17 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 18000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller
Година 1999 Километража 668000 км Сила
Чехија, Ostrava
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 182 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се