Филтри -

Камиони MAN од Бугарија

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи

32 огласа: Камиони MAN од Бугарија

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
25.513,86 €
Камион со автоподигнувач на контејнер
2011
494000 км
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 5 Носивост 13450 кг Оскина конфигурација 4x4 Суспензија пневматски/пневматски
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Камион-шасија
1985
234586 км
Оскина конфигурација 6x6 Суспензија пружина/пружина
Бугарија, Драгиново
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
цена на барање
Камион-шасија
1985
245986 км
Оскина конфигурација 6x6 Суспензија пружина/пружина
Бугарија, Velingrad
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
2010
648000 км
Сила 290 кс (213 kW) Гориво дизел Носивост 8000 кг Зафатнина 44.51 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
19.940,69 €
Камион со автоподигнувач на контејнер
2004
350000 км
Сила 285 кс (209 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 18000 кг
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
2013
701500 км
Сила 440 кс (323 kW) Гориво дизел Зафатнина 20100 л Оскина конфигурација 6x2
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
35.279,68 €
Камион кипер
2004
300000 км
Сила 480 кс (353 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 7600 кг Оскина конфигурација 4x4
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
30.166,68 €
Камион кипер
2005
151000 км
Сила 310 кс (228 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 9000 кг
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
17.900 € 35.000 BGN
Камион-цистерна
2003
844000 км
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Носивост 8000 кг Зафатнина 12000 л
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Камион кипер
2003
489000 км
Сила 420 кс (309 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Суспензија пружина/пневматски
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Камион кипер
2005
526000 км
Сила 430 кс (316 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
34.600 € Без ДДВ
Камион кипер
2004
449000 км
Сила 480 кс (353 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Суспензија пружина/пневматски
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
30.626,85 €
Камион со автоподигнувач на контејнер
2009
418000 км
Сила 440 кс (323 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 18000 кг Оскина конфигурација 4x4
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
камион за шлепување MAN 12240 камион за шлепување MAN 12240 камион за шлепување MAN 12240
3
24.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
2008
Сила 240 кс (176 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Бугарија, Ihtiman
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
2012
430000 км
Сила 440 кс (323 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Суспензија пружина/пневматски
Бугарија, Koprinka
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
2009
100000 км
Сила 440 кс (323 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 41000 кг
Бугарија, Varna
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион кипер
2006
376000 км
Сила 400 кс (294 kW) Гориво дизел Носивост 41000 кг Зафатнина 18 м³ Оскина конфигурација 8x4 Суспензија пружина/пружина
Бугарија, гр. Перник
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион кипер
2006
370000 км
Сила 400 кс (294 kW) Гориво дизел Носивост 41000 кг Зафатнина 20 м³ Оскина конфигурација 8x4 Суспензија пружина/пружина
Бугарија, гр. Перник
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Камион кипер
2002
480956 км
Зафатнина 20 м³
Бугарија, Sarnitsa
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
2002
480904 км
Суспензија пружина/пружина
Бугарија, Sarnitsa
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
2010
746000 км
Сила 440 кс (323 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Суспензија пневматски/пневматски
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
1999
320000 км
Сила 260 кс (191 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Носивост 6000 кг Оскина конфигурација 4x4 Суспензија пружина/пружина
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
68.000 € Со вклучен ДДВ
Камион за шлепување
2013
235000 км
Сила 222 кс (163 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 5190 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Бугарија, Казичене
Контактирајте го продавачот
34.900 € Со вклучен ДДВ
Камион за транспорт на возила
2007
1200000 км
Носивост 40000 кг
Бугарија, Dupnitsa
Контактирајте го продавачот
9.990 € Без ДДВ
Камион со завеса
2008
526640 км
Сила 205 кс (151 kW) Гориво дизел Носивост 5375 кг Оскина конфигурација 4x2
Бугарија, RUSE
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи