Филтри -

Камиони MAN-VW

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

4 огласа: Камиони MAN-VW

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Зафатнина 12 м³
Година 1997 Километража Сила
Романија, Pecica
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Камион работилница
Носивост 4600 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 10/2004 Километража 44000 км Сила
Белгија, Roeselare
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража 914000 км Сила
Хрватска, Luka
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 4970 кг Евро Euro 6 Зафатнина 67 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2023 Километража 140000 км Сила
Словачка, Čerenčany

Други марки во делот "Камиони"

Контактирајте го продавачот
20.000 €
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2011 Километража 1100000 км Сила
Северна Македонија, Shtip
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Камион кипер
Година 2010 Километража 520000 км Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 02/2022 Километража 1500 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
27.600 € Без ДДВ
Изотермален камион
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 750000 км Сила
Полска, Górno 24B
Контактирајте го продавачот
18.800 € Без ДДВ
Камион со кука за подигање товар
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2004 Километража 770000 км Сила
Латвија, Bauska, Bauskas novads
Контактирајте го продавачот
53.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 165000 кг
Година 2011 Километража 547000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 09/2016 Километража 137100 км Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8080 кг Евро Euro 5 Зафатнина 54.6 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2014 Километража 730757 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
116.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2022 Километража 97000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
25.950 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 4000 кг Евро Euro 6
Година 04/2017 Километража 413067 км Сила
Холандија, Leeuwarden
Контактирајте го продавачот
23.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 7627 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-08-14 Километража 378706 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Носивост 10710 кг Евро Euro 2
Година 04/1998 Километража 610571 км Сила
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 2020-10 Километража 148733 км Сила
Италија, Piacenza (PC)
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 2020-11 Километража 44417 км Сила
Италија, Piacenza (PC)
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 2021-05 Километража 100500 км Сила
Италија, Piacenza (PC)
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021-11 Километража 93555 км Сила
Италија, Piacenza (PC)
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 353349 км Сила
Италија, Piacenza (PC)
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-09 Километража 499674 км Сила
Италија, Piacenza (PC)
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-12 Километража 216480 км Сила
Италија, Piacenza (PC)
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 14025 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-08-12 Километража 598000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
39.999 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2016 Километража 452000 км Сила
Холандија, Apeldoorn
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи