Филтри -

Камиони MAIMAN

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

2 огласа: Камиони MAIMAN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер MAIMAN
1
Контактирајте го продавачот
12.160 € PLN 57.000 PLN
Камион кипер
Носивост 8000 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски
Година 1991 Километража Сила
Полска, Limanowa
Контактирајте го продавачот
36.060 € PLN 169.000 PLN
Камион со завеса
Носивост 10000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2015 Километража 411000 км Сила
Полска, Kalisz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се