Камиони MAGIRUS од Европа

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони MAGIRUS: 10 огласа
Камион со рамна платформа
Зафатнина V=9.72 м³
Година Километража Сила
Литванија, Marijampolė
€ 5.900 ≈ US$ 6.850
Камион платформа
Евро Euro 5
Година 1989 Километража 18800 км Сила
Полска, Laskowa
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
€ 10.700 ≈ US$ 12.424
Камион кипер
Носивост 13550 кг
Година 1981-09 Километража 310805 км Сила
Белгија, Peer
€ 8.900 ≈ US$ 10.334
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 1985-01 Километража 6893 км Сила
Белгија, Handzame
€ 9.500 ≈ US$ 11.030
Камион со церада
Суспензија пружина/пружина
Година 1984-02 Километража 56003 км Сила
Белгија, Handzame
€ 5.900 ≈ US$ 6.850
Камион фургон
Година 1952-10 Километража 92456 км Сила 90 кс
Холандија, Sint Nicolaasga
€ 29.900 ≈ US$ 34.717
Камион со церада
Суспензија пружина/пружина
Година 1984-02 Километража 56003 км Сила
Белгија, Handzame
€ 2.332 ≈ US$ 2.708
Камион кипер
Носивост 7665 кг
Година 1973-01 Километража 202910 км Сила 170 кс
Норвешка, Tiller
€ 8.500 ≈ US$ 9.869
Камион кипер
Носивост 8500 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1981-09 Километража 32108 км Сила 150 кс
Белгија, GISTEL
€ 12.500 ≈ US$ 14.514
Камион со рамна платформа
Година 1983 Километража 15500 км Сила
Италија, Cuneo
Омилени : 0 Споредба : 0