Камиони MAGIRUS од Белгија

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони MAGIRUS од Белгија: 6 огласа
€ 8.500 ≈ US$ 9.924
Камион кипер
Носивост 8500 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1981-09 Километража 32108 км Сила 150 кс
Белгија, GISTEL
€ 10.700 ≈ US$ 12.492
Камион кипер
Носивост 13550 кг
Година 1981-09 Километража 310805 км Сила
Белгија, Peer
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
€ 8.900 ≈ US$ 10.391
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 1985-01 Километража 6893 км Сила
Белгија, Handzame
€ 9.500 ≈ US$ 11.091
Камион со церада
Суспензија пружина/пружина
Година 1984-02 Километража 56003 км Сила
Белгија, Handzame
€ 9.500 ≈ US$ 11.091
Камион кипер
Носивост 14000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1980-10 Километража 1087062 км Сила 280 кс
Белгија, GISTEL
€ 29.900 ≈ US$ 34.908
Камион со церада
Суспензија пружина/пружина
Година 1984-02 Километража 56003 км Сила
Белгија, Handzame
Омилени : 0 Споредба : 0