Филтри -

Камиони MAGIRUS-DEUTZ

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони MAGIRUS-DEUTZ: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
42.500 €
Камион за шлепување
Суспензија пружина/пружина
Година 02/1976 Километража 167000 км Сила 224 kW
Унгарија, Eger
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 8000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 01/1976 Километража 29500 км Сила
Холандија, Lamswaarde
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
5.100 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 3490 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1984-04-10 Километража 197734 км Сила 130 кс
Холандија, Heiloo
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1978 Километража 1009000 км Сила 100 кс
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Воен камион
Година 1963 Километража Сила 178 кс
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 6000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1958-01-01 Километража 301360 км Сила 120 кс
Холандија, Son
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1979 Километража Сила 188 kW
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
3.750 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 4340 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1978-06-30 Километража 259110 км Сила 87 кс
Холандија, Heiloo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се