Камиони MAGIRUS

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони MAGIRUS: 12 огласа
€ 12.900 ≈ US$ 15.214
Камион фургон
Година 1992-02 Километража 50770 км Сила 237 кс
Германија, Sottrum
преговара
Камион со рамна платформа
Зафатнина V=9.72 м³
Година Километража Сила
Литванија, Marijampolė
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
€ 12.500 ≈ US$ 14.742
Камион со рамна платформа
Година 1983 Километража 15500 км Сила
Италија, Cuneo
€ 12.200 ≈ US$ 14.389
Камион кипер
Носивост 7830 кг
Година 1988-06 Километража 182236 км Сила
Белгија, Peer
€ 5.900 ≈ US$ 6.958
Камион платформа
Евро Euro 5
Година 1989 Километража 18800 км Сила
Полска, Laskowa
€ 10.700 ≈ US$ 12.620
Камион кипер
Носивост 13550 кг
Година 1981-09 Километража 310805 км Сила
Белгија, Peer
€ 8.900 ≈ US$ 10.497
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 1985-01 Километража 6893 км Сила
Белгија, Handzame
€ 6.900 ≈ US$ 8.138
Камион фургон
Година 1952-10 Километража 92456 км Сила 90 кс
Холандија, Sint Nicolaasga
€ 9.500 ≈ US$ 11.204
Камион со церада
Суспензија пружина/пружина
Година 1984-02 Километража 56003 км Сила
Белгија, Handzame
€ 9.500 ≈ US$ 11.204
Камион кипер
Носивост 14000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1980-10 Километража 1087062 км Сила 280 кс
Белгија, GISTEL
€ 29.900 ≈ US$ 35.264
Камион со церада
Суспензија пружина/пружина
Година 1984-02 Километража 56003 км Сила
Белгија, Handzame
€ 2.662 ≈ US$ 3.140
Камион кипер
Носивост 7665 кг
Година 1973-01 Километража 202910 км Сила 170 кс
Норвешка, Tiller
Омилени : 0 Споредба : 0