Филтри -

Камиони MAFI

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони MAFI: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон MAFI TL20J
16
аукција 1.000 € USD ≈ 1.122 US$
Камион фургон
Година Километража Сила
Холандија, Culemborg
камион кипер MAFI MT30
16
аукција 1.900 € USD ≈ 2.133 US$
Камион кипер
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се