Филтри -

Камиони MACK

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони MACK: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.040 € CLP 26.890.000 CLP
Камион кипер
Година 2011 Километража 230000 км Сила
Чиле, COPIAPÓ
Контактирајте го продавачот
32.280 € CLP 29.890.000 CLP
Камион кипер
Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 400000 км Сила
Чиле, COPIAPÓ
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со завеса MACK LE220 камион со завеса MACK LE220 камион со завеса MACK LE220
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 1988 Километража Сила
Шпанија, Benavente
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се