Филтри -

Камиони Lindner

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони Lindner: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со рамна платформа Lindner T 3500S 4X4
12
Контактирајте го продавачот
8.925 € Со вклучен ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 1990 Километража 2517 м/ч Сила 39 кс
Германија, Bockel - Gyhum
камион со рамна платформа Lindner 3500 SL 50
7
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 1993 Километража 1820 км Сила
Луксембург, Noerdange
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се