Камиони LOHR

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони LOHR: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила LOHR Eurolohr 1.53 EVO
15
26.989 € USD ≈ 29.110 US$
Камион за транспорт на возила
Година 2007 Километража 1000000 км Сила 408 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила LOHR AUTOTRANSPORTER 4-AUTO'S
12
преговара
Камион за транспорт на возила
Носивост 8840 кг
Година 2008-09-26 Километража Сила
Холандија, Lienden
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се