Филтри -

Камиони LIEBHERR

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони LIEBHERR: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер LIEBHERR TA 230 Dump Truck, 4153 Stunden
15
Контактирајте го продавачот
85.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2010-10 Километража Сила 367 кс
Германија, Stadthagen
камион кипер LIEBHERR FKM-3 6x6x6 30t Top Zustand German Crane
11
Контактирајте го продавачот
37.999 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Andreoli
Година 1985-09 Километража 100000 км Сила 209 кс
Германија, Bad Nauheim
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се