Филтри -

Камиони LIAZ од Словачка

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони LIAZ од Словачка: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со рамна платформа LIAZ 110.031 vin 078
20
1.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Зафатнина 9.83 м³
Година 5/1988 Километража 176380 км Сила
Словачка, Levice
камион со рамна платформа LIAZ 110.031 valník s hydraulickou rukou 4x2 vin 078
20
1.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Зафатнина 9.83 м³
Година 5/1988 Километража 176380 км Сила
Словачка, Levice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер LIAZ 4x2 vin 212
20
4.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 4.81 м³
Година 1/1985 Километража 108421 км Сила
Словачка, Levice
камион кипер LIAZ
20
4.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 4.81 м³
Година 1/1985 Километража 108421 км Сила
Словачка, Levice
камион кипер LIAZ
20
4.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1/1985 Километража 108421 км Сила
Словачка, Levice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се