Филтри -

Камиони LIAZ од Европа

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони LIAZ: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер LIAZ 18.33 SB
9
5.100 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 1
Година 1994-04 Километража 125741 км Сила 242 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион кипер LIAZ 18.33 SB
10
5.100 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 1
Година 1994-04 Километража 125741 км Сила 242 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион кипер LIAZ  Liaz VSV 6/4 L111,811 4x4 S/3
12
5.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 6425 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража Сила 212 кс
Полска, Grodków
камион со рамна платформа LIAZ 110.031 vin 078
20
1.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Зафатнина 9.83 м³
Година 5/1988 Километража 176380 км Сила
Словачка, Levice
камион со рамна платформа LIAZ 110.031 valník s hydraulickou rukou 4x2 vin 078
20
1.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Зафатнина 9.83 м³
Година 5/1988 Километража 176380 км Сила
Словачка, Levice
камион кипер LIAZ 4x2 vin 212
20
4.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 4.81 м³
Година 1/1985 Километража 108421 км Сила
Словачка, Levice
камион кипер LIAZ
20
4.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 4.81 м³
Година 1/1985 Километража 108421 км Сила
Словачка, Levice
камион кипер LIAZ
20
4.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1/1985 Километража 108421 км Сила
Словачка, Levice
камион кипер LIAZ 29.33SD Sklápěč 6x4
11
7.071 € CZK 185.000 CZK
Камион кипер
Година 1997 Километража 603000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
камион-цистерна LIAZ 110 kropička
7
11.470 € CZK 300.000 CZK
Камион-цистерна
Година 1990 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
камион кипер LIAZ 150-261 4x4 S/3
31
4.931 € CZK 129.000 CZK
Камион кипер
Носивост 8600 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража 196496 км Сила 213 kW
Чехија, Kladno
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се