Камиони LIAZ од Чешка Република

Филтер
Сортирање Сортирање: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони LIAZ од Чешка Република: 23 огласа
€ 2.100 ≈ US$ 2.372
Камион со рамна платформа
Година 1990 Километража 137106 км Сила 288 кс
Чехија, Hradec Králové
€ 3.150 ≈ US$ 3.558
Камион кипер
Носивост 9300 кг
Година 1988 Километража Сила
Чехија, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
€ 2.920 ≈ US$ 3.298
Камион со рамна платформа
Година 1988-06 Километража 522411 км Сила 207 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 3.850 CZK 99.000 ≈ US$ 4.348
Камион-цистерна
Година 1989 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
€ 5.794 CZK 149.000 ≈ US$ 6.544
Камион кипер
Година 1999 Километража 366000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
€ 4.937,39 ≈ US$ 5.576
Камион кипер
Година 1992 Километража 300000 км Сила
Чехија, Strančice
€ 3.366 ≈ US$ 3.802
Камион рол кипер
Година 1989-06 Километража Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 2.982 ≈ US$ 3.368
Камион фургон
Година 1996-06 Километража 542189 км Сила 286 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 3.172 ≈ US$ 3.582
Камион-цистерна
Година 1992-06 Километража 236915 км Сила 288 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 2.937 ≈ US$ 3.317
Камион со церада
Зафатнина V=31.34 м³
Година 1996-05 Километража 101900 км Сила 329 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 2.759 ≈ US$ 3.116
Камион кипер
Година 1983-06 Километража 471602 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 2.345 ≈ US$ 2.648
Камион-цистерна
Зафатнина V=16 м³
Година 1989-06 Километража 256143 км Сила 288 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 1.948 ≈ US$ 2.200
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 1988-06 Километража 39554 км Сила 290 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 2.981 ≈ US$ 3.367
Камион-ладилник
Година 1998-06 Километража 543221 км Сила 280 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 17.893 ≈ US$ 20.208
Камион кипер
Зафатнина V=10.46 м³
Година 1996-01 Километража 199768 км Сила 329 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
Омилени : 0 Споредба : 0