Филтри -

Камиони LGMG CMT

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони LGMG CMT: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион кипер LGMG CMT96 нови камион кипер LGMG CMT96 нови камион кипер LGMG CMT96
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 65000 кг
Година 2021 Километража Сила 390 kW
Казахстан, Алматы
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се