Филтри -

Камиони Krampe

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Камиони Krampe

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
32.950 €
Камион кипер
Година 2024 Километража Сила
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
44.500 €
Камион кипер
Година 2023 Километража Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови камион кипер Krampe Mech. Frontwand нови камион кипер Krampe Mech. Frontwand нови камион кипер Krampe Mech. Frontwand
3
Контактирајте го продавачот
590 €
Камион кипер
Година 2023 Километража Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
44.500 €
Камион кипер
Година 2023 Километража Сила
Германија, Bockel - Gyhum

Other makes in the section "Камиони"

Контактирајте го продавачот
124.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2018 Километража 471982 км Сила
Северна Македонија, Skopie
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Камион-ладилник
Зафатнина 46.15 м³
Година 2002 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Камион-ладилник
Носивост 7740 кг Зафатнина 53.3 м³ Суспензија хидраулично
Година 2009 Километража Сила
Северна Македонија
камион фургон Renault Premium 300 камион фургон Renault Premium 300 камион фургон Renault Premium 300
3
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Камион фургон
Носивост 7200 кг Зафатнина 44.28 м³
Година 05/2010 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Камион фургон
Носивост 13770 кг Зафатнина 60.45 м³ Суспензија хидраулично
Година 2008 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Камион-ладилник
Носивост 7740 кг Зафатнина 53.3 м³ Суспензија хидраулично
Година 2009 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013-02 Километража 215000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.800 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-03 Километража 410000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
75.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003-09 Километража 505000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 8865 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2000-12 Километража 145000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.400 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 12200 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2000-09 Километража 465000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.300 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2004-10 Километража 305000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 2013-07 Километража 970000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-11 Километража 305000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.800 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1998-12 Километража 350000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
68.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2018-07 Километража 570000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-07 Километража 405000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.200 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-09 Километража 320000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.200 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-12 Километража 850000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
45.700 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-04 Километража 460000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2018-08 Километража 710000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се