Филтри -

Камиони Komatsu

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Камиони Komatsu

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2012 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Autoline
камион кипер Komatsu HD465 камион кипер Komatsu HD465 камион кипер Komatsu HD465
3
Контактирајте го продавачот
120.000 US$ EUR ≈ 110.700 €
Камион кипер
Година Километража 80000 км Сила
Кина
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
камион кипер Komatsu HM350-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2007 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2011 Километража Сила
Кина

Other makes in the section "Камиони"

Контактирајте го продавачот
124.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2018 Километража 471982 км Сила
Северна Македонија, Skopie
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Камион-ладилник
Зафатнина 46.15 м³
Година 2002 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Камион-ладилник
Носивост 7740 кг Зафатнина 53.3 м³ Суспензија хидраулично
Година 2009 Километража Сила
Северна Македонија
камион фургон Renault Premium 300 камион фургон Renault Premium 300 камион фургон Renault Premium 300
3
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Камион фургон
Носивост 7200 кг Зафатнина 44.28 м³
Година 05/2010 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Камион фургон
Носивост 13770 кг Зафатнина 60.45 м³ Суспензија хидраулично
Година 2008 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Камион-ладилник
Носивост 7740 кг Зафатнина 53.3 м³ Суспензија хидраулично
Година 2009 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
25.720 € PLN 109.700 PLN
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 8000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2011 Километража 446000 км Сила
Полска, GOWARZEWO
Контактирајте го продавачот
39.790 € PLN 169.700 PLN
Камион кипер
Евро Euro 3 Зафатнина 7.24 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 11/2004 Километража 460000 км Сила
Полска, GOWARZEWO
Контактирајте го продавачот
14.880 € GBP 12.750 GBP
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2015-10 Километража 483349 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 7750 кг Евро Euro 4
Година 2018 Километража 70000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 9400 кг
Година 2009 Километража 167379 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
88.489 €
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 358000 км Сила
Чехија, Highway D11, EXIT25
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Година 2006 Километража Сила
Полска, Opole
камион-шасија Nissan CABSTAR 110E
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-шасија
Година Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на животни
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 721969 км Сила
Германија, Dorsten
Контактирајте го продавачот
95.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Година 2022 Километража 5500 км Сила
Унгарија, Kisigmand
Контактирајте го продавачот
23.600 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9595 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 596388 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Камион кипер
Година 2008 Километража Сила
Португалија, Vila Franca das Naves
Контактирајте го продавачот
52.241 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина 10.58 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2012-05 Километража 527543 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
24.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3450 кг Евро Euro 5 Зафатнина 30 м³
Година 2011-03 Километража 229863 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
28.450 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 7627 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-08-14 Километража 378706 км Сила
Германија, Hamburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се