Филтри -

Камиони Kempf

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

4 огласа: Камиони Kempf

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 12 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2011 Километража 471500 км Сила
Унгарија, Biatorbágy
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина 29 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-02 Километража 504360 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-02 Километража 725000 км Сила
Германија, Mannheim
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 725000 км Сила
Германија, Mannheim

Други марки во делот "Камиони"

Контактирајте го продавачот
55.000 €
Камион кипер
Година 2010 Километража 520000 км Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
124.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2018 Километража 471982 км Сила
Северна Македонија, Skopie
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2905 кг Евро Euro 6 Зафатнина 26.7 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 09/2015 Километража 285990 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
23.100 €
Камион со завеса
Година 2012 Километража 856000 км Сила
Полска, Tarczyn
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2005 Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 5
Година 2012-07 Километража 386900 км Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
150.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 6 Зафатнина 19 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража 450000 км Сила
Полска, Inowrocław
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5620 кг Евро Euro 5
Година 12/2006 Километража 331632 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Jinan Shi
Контактирајте го продавачот
4.300 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2006-11 Километража 620100 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 2007 Километража 932000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 832000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Камион фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 9180 кг Евро Euro 6
Година 2014-12-10 Километража 341000 км Сила
Шпанија, Aparan
Контактирајте го продавачот
92.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 29000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 10/2022 Километража 50 км Сила
Полска, Libertów
Контактирајте го продавачот
61.800 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 18150 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 5 км Сила
Полска, Libertów
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 11000 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража 50 км Сила
Полска, Libertów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 1978 Километража Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 5885 кг Евро Euro 2
Година 01/2001 Километража 200000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 9920 кг Евро Euro 6
Година 07/2017 Километража 519061 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 63.760 € NOK 720.000 NOK
Камион кипер
Носивост 17340 кг
Година 2020 Километража 158129 км Сила
Норвешка, Nærbø
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи