Филтри -

Камиони KamAZ - Узбекистан

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи

9 огласа: Камиони KamAZ - Узбекистан

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
нови камион кипер KamAZ АКЦИЯ КАМАз 8% Лизинг !! нови камион кипер KamAZ АКЦИЯ КАМАз 8% Лизинг !!
2
35.220 € 480.700.000 UZS
Камион кипер
Оски 2
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
76.650 € 1.046.000.000 UZS
Камион фургон
Оски 3
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
91.010 € 1.242.000.000 UZS
Камион со рамна платформа
260 кс (191 kW)
Гориво дизел Носивост 13000 кг Оскина конфигурација 6x4 Суспензија пружина/пружина Оски 3
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
47.850 € 653.000.000 UZS
Камион кипер
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
67.930 € 927.000.000 UZS
Камион кипер
400 кс (294 kW)
Гориво гас Оскина конфигурација 6x4 Суспензија пружина/пружина Оски 3
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
82.330 € 1.124.000.000 UZS
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 20 м³
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
53.350 € 728.000.000 UZS
Камион фургон
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
нови камион-цистерна KamAZ нови камион-цистерна KamAZ нови камион-цистерна KamAZ
3
48.360 € 660.000.000 UZS
Камион-цистерна
Зафатнина 8 м³
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи