Филтри -

Камиони KamAZ од Украина

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

17 огласа: Камиони KamAZ од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 35.920 €
Камион со рамна платформа
Носивост 6200 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
22.500 US$ EUR ≈ 20.730 €
Камион кипер
Носивост 15000 кг Зафатнина 30 м³
Година 2011 Километража 100000 км Сила
Украина, Haivoron
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
камион кипер KamAZ 5511
1
Контактирајте го продавачот
0,02 € UAH 1 UAH
Камион кипер
Година 1984 Километража Сила
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
22.500 US$ EUR ≈ 20.730 €
Камион кипер
Носивост 15000 кг Зафатнина 30 м³
Година 2013 Километража 111000 км Сила
Украина, Haivoron
Контактирајте го продавачот
22.500 US$ EUR ≈ 20.730 €
Камион кипер
Носивост 15000 кг
Година 2008 Километража 100000 км Сила
Украина, Haivoron
Контактирајте го продавачот
22.500 US$ EUR ≈ 20.730 €
Камион кипер
Носивост 15000 кг Зафатнина 30 м³
Година Километража 110000 км Сила
Украина, Haivoron
Контактирајте го продавачот
25.500 US$ EUR ≈ 23.490 €
Камион кипер
Носивост 15000 кг Зафатнина 30 м³
Година 2008 Километража 112000 км Сила
Украина, Haivoron
Контактирајте го продавачот
3.001 € UAH 125.000 UAH
Камион со рамна платформа
Година 1996 Километража Сила
Украина, Доброводи
Контактирајте го продавачот
1.921 € UAH 80.000 UAH
Камион кипер
Година 1980 Километража Сила
Украина, Крижопіль
нови камион кипер KamAZ 45143
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион кипер KamAZ 6520
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион рол кипер KamAZ КО-452-13
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 11000 кг Зафатнина 35 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион кипер KamAZ 65115
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2021 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион кипер KamAZ 43255
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
камион кипер KamAZ 5511 камион кипер KamAZ 5511 камион кипер KamAZ 5511
3
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 6.909 €
Камион кипер
Година 1992 Километража Сила
Украина, Нікополь
камион за превоз на зрна KamAZ 452803 камион за превоз на зрна KamAZ 452803 камион за превоз на зрна KamAZ 452803
3
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.050 €
Камион за превоз на зрна
Носивост 12100 кг Евро Euro 5 Зафатнина 15.2 м³
Година 2004 Километража 79566 км Сила
Украина, Кременчуцький р-н
Контактирајте го продавачот
3.601 € UAH 150.000 UAH
Камион за превоз на зрна
Година 1988 Километража Сила
Украина, Оржиця
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се