Филтри -

Камиони KamAZ од Полска

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Камиони KamAZ од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 50 км Сила
Полска, Libertów
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 18150 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Километража 5 км Сила
Полска, Libertów
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови камион за превоз на зрна KamAZ 6x4 wywrotka OKAZJA!!! нови камион за превоз на зрна KamAZ 6x4 wywrotka OKAZJA!!! нови камион за превоз на зрна KamAZ 6x4 wywrotka OKAZJA!!!
3
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на зрна
Носивост 14000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 16.37 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 50 км Сила
Полска, Libertów
Контактирајте го продавачот
66.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 16000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 500 км Сила
Полска, Libertów
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15200 кг Евро Euro 6 Зафатнина 9.6 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража 1 км Сила
Полска, Libertów
Контактирајте го продавачот
66.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 11000 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 50 км Сила
Полска, Libertów
нови камион за превоз на зрна KamAZ 6x4 wywrotka OKAZJA!!! нови камион за превоз на зрна KamAZ 6x4 wywrotka OKAZJA!!! нови камион за превоз на зрна KamAZ 6x4 wywrotka OKAZJA!!!
3
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на зрна
Носивост 14000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 16.37 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 50 км Сила
Полска, Libertów
Контактирајте го продавачот
64.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 18150 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 5 км Сила
Полска, Libertów
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15000 кг Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 1 км Сила
Полска, Libertów
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2005 Километража Сила
Полска, Jordanow
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Камион кипер
Зафатнина 9.2 м³
Година 2007 Километража 162000 км Сила
Полска, Ostrowiec Świętokrzyski
Контактирајте го продавачот
10.600 €
Камион кипер
Година 2006 Километража 162000 км Сила
Полска, Ostrowiec Świętokrzyski
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Камион кипер
Година 2005 Километража 62000 км Сила
Полска, Ostrowiec Świętokrzyski
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион работилница
Година 01/1980 Километража Сила
Полска, Nysa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се