Филтри -

Камиони KamAZ од Литванија

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи

2 огласа: Камиони KamAZ од Литванија

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
цена на барање
Воен камион
2012
55000 км
Сила 224 кс (165 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 3430 кг Оскина конфигурација 6x6 Суспензија пружина/пружина
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион кипер
2011
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот

Други марки во делот "Камиони од Литванија"

16.000 €
Камион кипер
1990
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x4 Начин на истовар тространо
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
17.800 €
Камион кипер
1996
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x4 Суспензија пружина/пружина Начин на истовар тространо
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
2012
700000 км
Сила 560 кс (412 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 11650 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Камион-шасија
2005
Сила 460 кс (338 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Камион-шасија
2014
1000000 км
Сила 429 кс (315 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
15.400 €
Камион-шасија
2010
1500000 км
Сила 501 кс (368 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 8x4
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
2013
411000 км
Сила 320 кс (235 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 11800 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
14.650 €
Камион-ладилник
2010
1350000 км
Сила 561 кс (412 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 12600 кг Оскина конфигурација 6x2
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
аукција 7.800 € Без ДДВ
Камион кипер
1992
899723 км
Сила 370 кс (272 kW) Евро Euro 1 Гориво дизел Носивост 13500 кг Оскина конфигурација 6x4
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
аукција 3.300 € Без ДДВ
Камион кипер
1991
443993 км
Сила 175 кс (129 kW) Гориво дизел Носивост 10470 кг Оскина конфигурација 4x2
Литванија, Druskininkai
Контактирајте го продавачот
аукција 3.900 € Без ДДВ
Камион кипер
1993
578295 км
Сила 190 кс (140 kW) Гориво дизел Носивост 10700 кг Оскина конфигурација 4x4
Литванија, Druskininkai
Контактирајте го продавачот
аукција 3.100 € Без ДДВ
Камион кипер
1988
1148417 км
Сила 170 кс (125 kW) Гориво дизел Носивост 7990 кг Оскина конфигурација 4x4
Литванија, Druskininkai
Контактирајте го продавачот
аукција 6.300 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
1997
723300 км
Сила 394 кс (290 kW) Гориво дизел Носивост 8000 кг Оскина конфигурација 4x2
Литванија, Druskininkai
Контактирајте го продавачот
11.350 €
Камион-шасија
2002
1300000 км
Сила 501 кс (368 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x4 Суспензија пружина/пневматски
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
аукција 3.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
1999
899696 км
Сила 310 кс (228 kW) Гориво дизел
Литванија, Šalčininkai
Контактирајте го продавачот
аукција 2.550 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
1995
619639 км
Сила 155 кс (114 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
аукција 8.000 € Без ДДВ
Камион кипер
1997
648486 км
Сила 400 кс (294 kW) Гориво дизел Носивост 9020 кг Оскина конфигурација 4x2
Литванија, Kelmė
Контактирајте го продавачот
аукција 2.900 € Без ДДВ
Камион платформа
2002
Сила 314 кс (231 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Носивост 10600 кг Оскина конфигурација 4x2
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
аукција 4.300 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
1992
476456 км
Сила 139 кс (102 kW) Гориво дизел Носивост 3410 кг Оскина конфигурација 4x2
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
аукција 6.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
1993
309331 км
Сила 269 кс (198 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Камион фургон
2005
700000 км
Сила 267 кс (196 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 8000 кг Оскина конфигурација 4x2
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Изотермален камион
2005
700000 км
Сила 267 кс (196 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 8000 кг Оскина конфигурација 4x2
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
аукција 2.100 € Без ДДВ
Камион кипер
363600 км
Сила 102 кс (75 kW) Оскина конфигурација 4x2
Литванија, Druskininkai
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи