Филтри -

Камиони Kalmar

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи

1 оглас: Камиони Kalmar

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
55.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
2012
Сила 350 кс (257 kW) Гориво дизел
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот

Други марки во делот "Камиони"

20.000 €
Камион за превоз на дрва
2011
1100000 км
Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x4 Суспензија пружина/пневматски
Северна Македонија, Shtip
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
55.000 €
Камион кипер
2010
520000 км
Гориво дизел
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
64.650 € Без ДДВ
Камион за шлепување
2016
Сила 510 кс (375 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Nowe Miasto nad Pilicą
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
2017
460000 км
Сила 560 кс (412 kW) Евро Euro 6 Оскина конфигурација 6x4
Полска, Mogilno
Контактирајте го продавачот
32.800 € Без ДДВ
Камион-шасија
2019
688492 км
Сила 460 кс (338 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Суспензија пружина/пневматски
Австрија
Контактирајте го продавачот
19.750 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
458882 км
Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Камион фургон
377140 км
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
камион рол кипер Mercedes-Benz Actros 2535 kont+ruka
1
11.010 € 280.000 CZK
Камион рол кипер
2002
575000 км
Гориво дизел
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
25.130 € 639.000 CZK
Камион рол кипер
2011
367000 км
Гориво дизел
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
аукција 8.374 € 100.000 NOK
Камион кипер
2016
368000 км
Сила 490 кс (360 kW) Носивост 14170 кг Оскина конфигурација 6x2
Норвешка, Nes
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
2020
170000 км
Сила 240 кс (176 kW) Евро Euro 6 Носивост 8580 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
43.800 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
2013
373288 км
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 12400 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.270 € 254.000 NOK
Камион-шасија
2011
465000 км
Сила 540 кс (397 kW) Евро Euro 5 Оскина конфигурација 8x4 Суспензија пневматски/пневматски
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион рол кипер
2014
503728 км
Сила 360 кс (265 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2
Шведска, Mölndal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
1986
86716 км
Сила 88.43 кс (65 kW) Евро Euro 1 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина Број на автомобили 1
Унгарија, Hajós
Контактирајте го продавачот
аукција 2.100 € Без ДДВ
Камион-ладилник
2006
693058 км
Сила 174 кс (128 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Литванија, Kretingalė
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
665000 км
Гориво дизел Оскина конфигурација 8x2
Италија, Rimini
Контактирајте го продавачот
аукција 3.200 € Без ДДВ
Камион-ладилник
1989
913630 км
Сила 211 кс (155 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Литванија, Mažeikiai
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Камион кипер
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
2002
721278 км
Сила 380 кс (279 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски
Унгарија, Hajós
Контактирајте го продавачот
аукција 5.200 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
1997
342716 км
Сила 310 кс (228 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Камион фургон
2006
310000 км
Сила 239 кс (176 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Носивост 8400 кг Оскина конфигурација 4x2
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Изотермален камион
2006
310000 км
Сила 239 кс (176 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Носивост 8400 кг Оскина конфигурација 4x2
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Камион кипер
2010
360641 км
Сила 419 кс (308 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 8000 кг Оскина конфигурација 4x2
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи