Филтри -

Камиони KRONE од Полска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони KRONE од Полска: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон KRONE KONTENER BDF 7.45x2.60m STALOWY ZAMYKANY ROLETĄ IDEALNY NA GARAŻ
6
Контактирајте го продавачот
1.978 € PLN 9.000 PLN
Камион фургон
Година 2007 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
камион фургон KRONE 5x JUMBO KONTENER/ZABUDOWA 7.80x3.0M BDF STALOWY ZAMYKANY ROLETĄ
15
Контактирајте го продавачот
3.406 € PLN 15.500 PLN
Камион фургон
Година 2006 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион со церада KRONE 2xZABUDOWA KRONE BDF 7.80x2.60 TYŁ DUŻE DRZWI 2010rok BURTO PLAN
9
Контактирајте го продавачот
2.747 € PLN 12.500 PLN
Камион со церада
Година 2010 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
камион со церада KRONE 3xZABUDOWA KRONE BDF 7.45x2.60 BURTO-FIRANKA SUWANY DACH NOWA PL
12
Контактирајте го продавачот
3.406 € PLN 15.500 PLN
Камион со церада
Година 2011 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
камион со церада KRONE KONTENER BDF Z PÓŁKAMI/ PODWÓJNA PODŁOGA 7.45x2.80m STALOWY 2006
5
Контактирајте го продавачот
2.747 € PLN 12.500 PLN
Камион со церада
Година 2006 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
камион фургон KRONE 10x KONTENER KRONE BDF 7.45x2.65m ZAMYKANY DRZWIAMI 2011 rok MOŻ
7
Контактирајте го продавачот
2.966 € PLN 13.500 PLN
Камион фургон
Година 2011 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
камион фургон KRONE 5x JUMBO KONTENER/ZABUDOWA 7.80x3.0M BDF STALOWY ZAMYKANY ROLETĄ
8
Контактирајте го продавачот
2.747 € PLN 12.500 PLN
Камион фургон
Година 2004 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се